Lokasyon | Rixos Premium Göcek
 
 
 
Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon
 
www.rixos.com ile Rezervasyon Yap & Ayrıcalıklardan Faydalan X

Aşağıdaki ayrıcalıklar tüm fiyat ve oda tipleri için geçerlidir
Erken giriş imkanı ( 12.00 ) & Geç çıkış imkanı ( 14.00 ) ( müsaitliğe bağlı olarak )
Transfer Taleplerinde indirimli fiyatlar
Otel içi extra harcamalarda 10% indirim
Giriş gününüze özel taze meyve tabağı
Giriş gününüze özel 1 şişe şarap imkanı

 

LOKASYON

Geri
 
 

Göcek Mahellesi, Sahil Yolu Caddesi, Fethiye / Muğla

Muğla'ya uzaklık Dalaman Havalimanı'na mesafe En yakın yerleşim birimi Toplam alan Oda sayısı
100 km 20 km Göcek (700 m) 76.500 m2 206

Rixos Premium Göcek, Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek beldesinde yer alıyor. Muhteşem coğrafi özelliklere sahip olan Göcek, sahilleri, mükemmel denizi, çam ağaçlarıyla çevrelenmiş korunaklı yapısı ile doğanın hayranlık uyandıran ihtişamını her alanında hissettiriyor.

FETHİYE

Muğla'ya bağlı bir ilçe olan Fethiye, dünyaca ünlü doğal, tarihi ve kültürel güzellikleriyle büyüleyici bir atmosfere sahip. Telmessos Antik Kenti, irili ufaklı binlerce koya sahip Fethiye'de yer alır.

GÖCEK

Göcek, Fethiye Körfezi içerisinde yer alan ve Göcek Koyu olarak anılan sahil bandında yoğunlaşmış bir yerleşim yeri. Denize açılan güney yönü hariç, etrafı dik Toros Dağları ile çevrilidir. İçinde bulunduğu körfezin coğrafi yapısı nedeni ile sakin ve korunaklı bir liman görevi gören Göcek, birbirinden güzel sayısız koyları, irili ufaklı adaları ve turkuaz suları ile deniz tutkunları ve yatçılıkla ilgilenenler için aranan tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Göcek Koyu'nun bu özellikleri açık deniz ve mavi yolculuk sevenlerin tekneleri için de mükemmel bir mola verme ve barınma noktası olmuş, Göcek tekne turu gezintileri dünya çapında üne kavuşmuştur. Çam ağaçlarının yeşilliği ile turkuaz denizi buluşturan bölgedeki sayısız koy ve ada, yatçılık açısından son derece elverişli şartlar sunar. Bu özellikleriyle dünyada tanınan bir yatçılık merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Göcek'te, 6 marina bulunuyor. Hâkim rüzgârlara karşı korunaklı koylarda konaklamak da mümkün. Rüzgâr ve iklim koşullarıyla da her düzeyde yatçılık tecrübesine yanıt veren Göcek, doğada görebileceğiniz tüm güzellikleri barındırıyor.

Dalaman Havalimanı

1981 yılında hizmete açılan Dalaman Havalimanı, yılda 10 milyon yolcu kapasitesine sahip. İç ve dış hat terminalleri bulunan havalimanı, Rixos Premium Göcek'e 20 kilometre mesafede.

  • RIXOS PREMIUM GÖCEK

    RIXOS PREMIUM GÖCEK

    LOKASYON

Yükleniyor